🇸🇬

Browse · 浏览

Properties in Singapore

新加坡 房源

408 listings · 房源20 cities · 城市S$900K median · 中位价
653 Senja Link #10-26

653 Senja Link #10-26

BUKIT PANJANG, Singapore

S$890k
¥474万 CNY
$636/sqft
421,399.307 sqft
65 FLORA DRIVE #7-45

65 FLORA DRIVE #7-45

Pasir Ris, Singapore

S$745k
¥397万 CNY
$1,613/sqft
11461.997 sqft
323a SUMANG WALK #3-949

323a SUMANG WALK #3-949

PUNGGOL, Singapore

S$651k
¥347万 CNY
$650/sqft
321,001.043 sqft
91A Telok Blangah Street 31 #29-207

91A Telok Blangah Street 31 #29-207

BUKIT MERAH, Singapore

S$1.1M
¥592万 CNY
$1,110/sqft
321,001.043 sqft
624A Punggol Central #9-302

624A Punggol Central #9-302

PUNGGOL, Singapore

S$710k
¥378万 CNY
$687/sqft
321,033.334 sqft
140 TAMPINES STREET 12 #8-436

140 TAMPINES STREET 12 #8-436

TAMPINES, Singapore

S$680k
¥362万 CNY
$672/sqft
321,011.807 sqft
990c JURONG WEST STREET 93 #7-775

990c JURONG WEST STREET 93 #7-775

JURONG WEST, Singapore

S$350k
¥186万 CNY
$625/sqft
11559.723 sqft
612d PUNGGOL DRIVE #7-865

612d PUNGGOL DRIVE #7-865

PUNGGOL, Singapore

S$675k
¥360万 CNY
$674/sqft
321,001.043 sqft
519d TAMPINES CENTRAL 8 #6-89

519d TAMPINES CENTRAL 8 #6-89

TAMPINES, Singapore

S$1.1M
¥591万 CNY
$954/sqft
321,162.501 sqft
109B Edgedale Plains #16-119

109B Edgedale Plains #16-119

PUNGGOL, Singapore

S$679k
¥362万 CNY
$568/sqft
321,194.793 sqft
31 YISHUN STREET 51 #1-23

31 YISHUN STREET 51 #1-23

Yishun, Singapore

S$1.6M
¥852万 CNY
$1,351/sqft
431,183.986 sqft
201b COMPASSVALE DRIVE #5-535

201b COMPASSVALE DRIVE #5-535

SENGKANG, Singapore

S$620k
¥330万 CNY
$640/sqft
32968.751 sqft
11 Marsiling Drive #1-1

11 Marsiling Drive #1-1

WOODLANDS, Singapore

S$508k
¥271万 CNY
$384/sqft
111,323.96 sqft
290E Bukit Batok Street 24 #10-117

290E Bukit Batok Street 24 #10-117

BUKIT BATOK, Singapore

S$670k
¥357万 CNY
$610/sqft
321,097.918 sqft
426D Yishun Avenue 11 #13-100

426D Yishun Avenue 11 #13-100

YISHUN, Singapore

S$688k
¥367万 CNY
$571/sqft
551,205.557 sqft
169 Woodlands Street 11 #6-87

169 Woodlands Street 11 #6-87

WOODLANDS, Singapore

S$680k
¥362万 CNY
$514/sqft
321,323.96 sqft
354 Choa Chu Kang Central #4-325

354 Choa Chu Kang Central #4-325

CHOA CHU KANG, Singapore

S$610k
¥325万 CNY
$545/sqft
321,119.446 sqft
623B Punggol Central #15-354

623B Punggol Central #15-354

PUNGGOL, Singapore

S$650k
¥346万 CNY
$642/sqft
321,011.807 sqft
28 Cassia Crescent #11-34

28 Cassia Crescent #11-34

GEYLANG, Singapore

S$895k
¥477万 CNY
$815/sqft
321,097.918 sqft
14 Bedok South Avenue 2 #14-584

14 Bedok South Avenue 2 #14-584

BEDOK, Singapore

S$1.1M
¥575万 CNY
$766/sqft
321,410.071 sqft