加拿大 房源
97
listings · 房源
17
cities · 城市
C$1.1M
median · 中位价
🗺️ Map view
Cities
Toronto (43)
Vancouver (15)
Surrey (7)
Richmond (6)
New Westminster (5)
Burnaby (5)
North Vancouver (4)
Coquitlam (3)
Brantford (1)
White Rock (1)
Chilliwack (1)
Delta (1)
Hamilton (1)
Harrison Hot Springs (1)
Langley (1)
Port Coquitlam (1)
Port Moody (1)
Premium
Investment grade
660 Quayside Drive 1408
New Westminster, Canada
C$1.2M
¥630万 CNY
$972/sqft
2
2
1,234 sqft
River
balcony
landscaping
construction area
Previous
Page 5 of 5