🇵🇭

Browse · 浏览

Properties in Philippines

菲律宾 房源

157 listings · 房源20 cities · 城市$600K median · 中位价
Metro Manila Mandaluyong City Highway Hills Zitan Sto. Cristo Greenfield District Mandaluyong Metro Manila Philippines Zitan

Highway Hills, Philippines

₱4.4M
¥54万 CNY
$15,578/sqft
01282.445 sqft
Metro Manila Quezon City Quezon City Metro Manila Philippines

Philippines

₱6.7M
¥82万 CNY
$6,043/sqft
321,108.682 sqft
Metro Manila Taguig City Central Signal Village Taguig Metro Manila Philippines Taguig Grace Residences T2

Central Signal Village, Philippines

₱3.7M
¥45万 CNY
$12,731/sqft
11290.625 sqft
Batangas Nasugbu Batulao Batangas Batulao Batangas Philippines Batulao Batangas

Philippines

₱9.0M
¥110万 CNY
$15,484/sqft
31581.251 sqft
Metro Manila City of Manila Binondo Manila Metro Manila Philippines Manila 1001

Binondo, Philippines

₱13.5M
¥165万 CNY
$15,677/sqft
21861.112 sqft
Cavite General Trias Cavite City Cavite Philippines Cavite City

Philippines

₱9.0M
¥110万 CNY
$8,361/sqft
321,076.39 sqft
Metro Manila Taguig City BGC High Street Taguig Metro Manila Philippines BGC High Street

Philippines

₱20.0M
¥245万 CNY
$23,226/sqft
41861.112 sqft
Metro Manila Paranaque City Breeze Residences Airbnb Lourdes Pasay City Metro Manila Philippines Breeze Residences Airbnb

Philippines

₱4.5M
¥55万 CNY
$15,484/sqft
11290.625 sqft
Metro Manila Pasig City Pasig Metro Manila Philippines Pasig

Philippines

₱25.0M
¥306万 CNY
$7,742/sqft
633,229.17 sqft
Bulacan San Jose del Monte Tungkong Mangga Tungkong Mangga San Jose del Monte Bulacan Philippines

Tungkong Mangga, Philippines

₱4.4M
¥54万 CNY
$2,323/sqft
001,894.446 sqft
Metro Manila Pasig City San Miguel Amaia Steps Pasig Pasig Metro Manila Philippines Amaia Steps Pasig 1600

San Miguel, Philippines

₱400k
¥5万 CNY
$1,429/sqft
00279.861 sqft
Rizal Cainta Santo Domingo Phase 4 Greenland Subd Cainta Rizal Philippines Phase 4 Greenland Subd 1900

Santo Domingo, Philippines

₱21.5M
¥263万 CNY
$6,864/sqft
533,132.295 sqft

Philippines

₱6.5M
¥80万 CNY
$5,032/sqft
431,291.668 sqft
Page 7 of 7
Local Vendors·本地服务