eXp Commercial
9 listings
1 areas
English
Call
Website
Active listings
· 9
See all in Puyallup →
AI analysed
17803 73rd Avenue Ct E
Puyallup, USA
$300k
¥216万 CNY
$148/sqft
3
3
2,029 sqft
driveway
flower beds
traditional
natural light
AI analysed
13511 68th Avenue Ct E
Puyallup, USA
$330k
¥238万 CNY
$183/sqft
4
3
1,800 sqft
Garden
shrubbery
driveway
porch
AI analysed
14016 111th Avenue E
Puyallup, USA
$419k
¥302万 CNY
$176/sqft
4
3
2,382 sqft
Garden
driveway
shrubs
traditional
AI analysed
2908 21st Avenue Ct SE
Puyallup, USA
$608k
¥437万 CNY
$211/sqft
4
2.5
2,882 sqft
Garden
landscaping
stone wall
driveway
AI analysed
11715 120th St E
Puyallup, USA
$350k
¥252万 CNY
$192/sqft
3
1
1,824 sqft
Garden
driveway
landscaping
chimney
AI analysed
9609 122nd St E
Puyallup, USA
$385k
¥277万 CNY
$119/sqft
4
2
3,225 sqft
landscaping
driveway
garage
traditional
AI analysed
6535 127th StCt E #31
Puyallup, USA
$270k
¥194万 CNY
$192/sqft
3
3
1,408 sqft
Street
parking
contemporary
AI analysed
18823 89th Ave E
Puyallup, USA
$345k
¥248万 CNY
$255/sqft
3
2
1,352 sqft
driveway
garage
planters
traditional
AI analysed
6535 127th Street Ct E #31
Puyallup, USA
$270k
¥194万 CNY
$192/sqft
3
3
1,408 sqft