eXp Commercial
4 listings
1 areas
English
Call
Website
Active listings
· 4
See all in Olympia →
AI analysed
1210 7th Avenue SW
Olympia, USA
$546k
¥393万 CNY
$248/sqft
3
2
2,200 sqft
Garden
bushes
gravel path
chimney
AI analysed
2814 Alyssa Ct SE
Olympia, USA
$385k
¥277万 CNY
$261/sqft
3
2.5
1,474 sqft
driveway
steps
traditional
AI analysed
702 Salzburg Ln SE
Olympia, USA
$318k
¥229万 CNY
$303/sqft
3
2
1,048 sqft
large rocks
bushes
traditional
garden
AI analysed
8221 Daycrest Drive SE
Olympia, USA
$438k
¥315万 CNY
$395/sqft
3
2
1,110 sqft